VIII Aktywny Student

Kto by pomyślał, że w jeden rok tyle się zmieni. Czy coś jeszcze może nas zaskoczyć w najbliższym czasie? Rozwiązania, które paręnaście miesięcy temu byłyby dla nas czymś abstrakcyjnym dziś są codziennością. Z pewnością studenckie życie online nie jest łatwe, ale ciekawą kwestią jest to jak szybko możemy przystosować się do danej sytuacji.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję biuletynu „Aktywny Student”, w którym znajdują się treści bardzo ważne z perspektywy studenckiej, ale nie tylko. Wśród poruszonych tematów znajdują się między innymi kwestie zdrowia psychicznego, o które warto zadbać szczególnie w trakcie pandemii. W AS-ie znajdziecie również wywiad z nowym przewodniczącym Parlamentu Studentów RP – Mateuszem Grochowskim oraz informacje o zaplanowanych i realizowanych inicjatywach PSRP w niedalekiej przyszłości.

Ten rok jest dla nas szczególnie istotny również ze względu na obchody pięciolecia funkcjonowania Programu „Bankowcy dla Edukacji”. To rok podsumowań, ale także wielu nowych wyzwań skierowanych także do studentów. Informacje na ten temat znajdziecie w nowym numerze Aktywnego Studenta.

Zapraszamy do lektury!

VIII Aktywny Student