Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego ukazał się 8-stronicowy dodatek prasowy dla studentów do ogólnopolskiego wydania Dziennika Gazety Prawnej przygotowany we współpracy z Warszawskim Instytutem Bankowości.
W dodatku m.in. analiza sytuacji finansowej polskich studentów w kontekście ostatniego roku i decyzji o kontynuowaniu nauki w formie zdalnej na podstawie szóstego już Raportu „Portfel Studenta” oraz rozmowa o wynikach badania i płynących z nich wnioskach z prezesem Warszawskiego Instytutu Bankowości – Waldemarem Zbytkiem.

Czytelnicy DGP dowiedzą się co oznaczają zmiany na rynku pracy oraz w organizacji na polskich uczelniach. Znajdą również niezbędne informacje
o ulgach, zniżkach i kredytach studenckich. Natomiast wszyscy marzący o podróży i nauce w dalekich krajach będą mogli zasięgnąć wiedzy
u ekspertów w dziedzinie studiów zagranicznych, czyli studentów Erasmusa.

Projekt dodatku DGP i WIB „Na studia” to efekt współpracy dziennikarzy jednego z największych dzienników w Polsce oraz dziennikarzy studenckich, zintegrowanych wokół idei Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich (OFMA), koordynowanego w ramach projektów edukacyjnych Związku Banków Polskich i WIB.

Dodatek powstał w ramach projektu „Aktywny Student” realizowanego przez WIB we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Pobierz: Dodatek DGP i WIB na początek roku akademickiego 2021/2022